top of page

Yarışları Ücretsiz Takip Et!

Formula 1'i ücretsiz bir şekilde, yüksek kalitede kasma ve donma olmadan takip etmek için aşağıdaki kısımdan yarış saatlerinde 65. kanal İdman TV'yi açın. Anlatım Azericedir.

Mavi - Sarı.png

Sonraki Yarış; Monako GP

Yarış, Monte Carlo sokaklarında düzenlenen, 42 metrelik yükseklik değişimini, birçok dar virajı ve tünelin bulunduğu bir parkurda düzenleniyor ve bu da onu Formula 1'in en zorlu pistlerinden biri haline getiriyor. Nispeten düşük ortalama hızlara rağmen Monako pisti, pistin darlığı nedeniyle yarışmak için tehlikeli bir yer ve neredeyse her yarış genellikle bir güvenlik aracı müdahalesi içeriyor. Bu yarış, FIA'nın F1 yarışları için zorunlu kıldığı 305 kilometrelik (190 mil) minimum yarış mesafesine uymayan tek Grand Prix'dir.

Yayının hakları tamamen Azerbaycan merkezli İdman TV'ye aittir. İdman TV ve Kod yayım kurallarına göre İdman TV yayınlarını paylaşmak serbesttir çünkü; İdman TV Azerbaycan kaynaklı ve halka açık bir mecradır. Herhangi bir abonelik sistemi bulunmayan ve yarışlar için para talebinde bulunulmadığı için, Yukarıdaki tüm kanalların ve İdman TV'nin yayınlarının paylaşılması serbest, tamamen legaldir.

bottom of page